DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

ASSA ABLOY Magazynier in Dobrzen Wielki, Poland

Career Opportunities: Magazynier (28753)

Requisition ID 28753 - Posted - ASSA ABLOY Mercor Doors Sp.z.o.o. - Poland Door Group - POL: Dobrzen Wielki (Namyslowska) - Supply Chain - Posting Country (1) - Yes - Entry level - No Travel Required

 Job Description Print Preview

Magazynier z Uprawnieniami na Wózek Widłowy

Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka widłowego do przemieszczania towarów w magazynie zgodnie z określonymi procedurami i instrukcjami bezpieczeństwa,

  • Prowadzenie operacji załadunkowych i rozładunkowych zgodnie z harmonogramem,

  • Utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu,

  • Współpraca z innymi pracownikami magazynu w celu efektywnego realizowania zadań.

    Wymagania:

  • Posiadanie ważnych uprawnień do obsługi wózka widłowego,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera będzie mile widziane,

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,

    Jeśli jesteś sumienną osobą gotową do pracy w magazynie - czekamy na Twoją aplikację już dziś!

    We are the ASSA ABLOY Group

    Our people have made us the global leader in access solutions. In return, we open doors for them wherever they go. With nearly 61,000 colleagues in more than 70 different countries, we help billions of people experience a more open world. Our innovations make all sorts of spaces – physical and virtual – safer, more secure, and easier to access.

    As an employer, we value results – not titles, or backgrounds. We empower our people to build their career around their aspirations and our ambitions – supporting them with regular feedback, training, and development opportunities. Our colleagues think broadly about where they can make the most impact, and we encourage them to grow their role locally, regionally, or even internationally.

    As we welcome new people on board, it’s important to us to have diverse, inclusive teams, and we value different perspectives and experiences.